HİZMETLERİMİZ

MARKA
İLETİŞİMİ.

Marka oluşturmak veya yaşatmak dinamik bir süreçtir. Bu süreçte atılan adımların tutarlı ve stratejik olması gerektiği gibi; markayı yaşatmak adına yapılan her çalışmada birbiri arasında ilişkili tasarlanmalıdır.

Vayısoğlu Reklam Atölyesi, marka iletişimi sürecinde ürün veya hizmetin hedef kitlenin zihninde yer etmesi, faydalarının algılanması noktasında kurumsal kimlik çalışmalarını, her yönüyle sade ve sürdürülebilir tasarımlarla destekler. Yenilikçi bakışıyla, baskılı ve dijital tüm iletişim yönetiminden faydalanarak projeler geliştirir, kurumun rakipleri arasından sıyrılarak farklılığını korumayı hedefler.

KONSEPT
ÇALIŞMALAR.

Vayısoğlu Reklam Atölyesi, kurumunuza ait proje lansmanı veya markalaşma sürecinde; kurum içi iletişim materyalleri, iç ve dış mekan dekorasyonu, tabela, kurumsal kimlik, katalog, açıkhava reklamları, web sitesi, google adwords ve sosyal medya kampanyaları vb. taleplerinize her yönü ile cevap vererek çevirimiçi veya çevirimdışı her alanda 360 derece hizmet vermektedir.

DİJİTAL
PAZARLAMA.

Akıllı üretim çağı ile dijitalleşme evrimi de hızlanarak tüm ticaret piyasasını şekillendirmeye devam ediyor. Dijitalleşen dünyaya entegre olabilen kurumlar büyümeye devam ederken çoğu firma bu duruma ayak uyduramayarak oyundan düşmeye başladı.

Vayısoğlu Reklam Atölyesi, web kullanımı ve mobil cihazların yaygınlaşmasıyla birlikte web sitesi, google adwords, sosyal medya kampanyaları, e-ticaret vb. birçok yeni teknoloji ile kurumunuzun bilinirlik ve pazarlama noktasında teknolojiye ayak uydurmasını, stratejilerini bu yönde geliştirmesini sağlıyor.

BASKI
ÇÖZÜMLERİ.

Vayısoğlu Reklam Atölyesi, kurumunuzun ihtiyaç duyduğu matbaa, promosyon ürünü, cephe uygulamaları, tabela, iç ve dış mekan dijital baskı, araç giydirme, kupa, plaket, gibi tüm ihtiyaçlarına son teknoloji cihazlarla gerek bünyesinde gerekse çözüm ortaklarıyla birlikte uygun fiyatlara tasarım ve uygulama noktasında kaliteli hizmet vermektedir.